Svatby

Virtuální prohlídka zámku


Svatby
Svatby
Svatby
Svatby
Svatby
Svatby
Svatby
Svatby
Svatby
Svatby
Svatby
Svatby
Svatby
Svatby

Soubory ke stažení

Romantický zámek, ale především jeho slavnostní rokokový sál, je vyhledávaným místem pro svatební obřady. Prožijte Váš nezapomenutelný den v nádherném prostředí novohradského areálu, který Vám nabízí noblesní atmosféru a dokonalé zázemí - svatební obřad na zámku či v zahradním amfiteátru, hostinu v banketním sále a fotografování v romantických zákoutích zámeckých zahrad.

Civilní svatební obřady na zámku Nové Hrady zajišťuje matrika ve Vysokém Mýtě. Chcete-li se informovat či si rezervovat termín civilního obřadu, kontaktujte přímo matriku ve Vysokém Mýtě, kde Vaši záležitost ochotně vyřídí. Kontaktní formulář nalezneznete zde. Zámek tuto agendu neduplikuje, tudíž Vám dotazy ohledně volných termínů nemůžeme zodpovědět.

Zájemcům o svatbu v Nových Hradech doporučujeme osobní schůzku, při které Vás provedeme slavnostním sálem i dalšími prostorami a zodpovíme Vaše konkrétní dotazy. Přesto, než se k nám rozjedete, mnohé informace si můžete zjistit již dnes.

Číst dále

Svatební obřady


Máte dotaz ohledně svatebního obřadu nebo svatební hostiny? Chcete si domluvit osobní schůzku? Vyplňte jednoduchý formulář, ozveme se Vám.
*
*

Kde nás najdete?

Zámek Nové Hrady v Pardubickém kraji Zámek - č.p. 1
539 45 Nové Hrady

Magda a Petr Kučerovi +420 469 325 353   zamek@nove-hrady.cz